Autor: Rafał Nenart

— — — — — — — — — — — — —

Ogromny sukces naszych siatkarzy. Udało nam się wywalczyć w rozgrywkach szkolnych II miejsce w Częstochowie w Piłce Siatkowej Młodzieży Chłopców, przegrywając minimalnie dopiero w finale rozgrywek po Tie-Breaku z SP nr 2. Reprezentowali nas: Kacper Cieślar, Filip Miodek, Kacper Serwatka, Michał Gulbinowicz, Daniel Erdman, Jakub Królikowski, rez. Marcin Łatacz, Maciej Karolak.

W rozgrywkach brały też udział dziewczęta lecz tutaj absencje w drużynie przeszkodziły nam osiągnąć lepszy wynik. Dlatego w tej rywalizacji w Piłce Siatkowej Młodzieży Dziewcząt skończyliśmy z lekkim niedosytem na miejscu VII-IX.

Reprezentowały nas:  Antonina Rozpondek, Lidia Gulbinowicz, Natalia Ułamek,  Pola Nowak, Agata Pacud, Sonia Borczyk, Julia Kubiak, Nadia Massalska, Ala Flis.