Medale i sukcesy naszych szachistów w zawodach szkolnych w grupie Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Obie nasze drużyny skończyły zawody na podium. Mianowicie III miejsce w Mistrzostwach Częstochowy w Szachach Szybkich  wywalczyła zarówno drużyna w grupie starszej jak i młodszej. Należy podkreślić, że rywalizacja w czołówce była bardzo wyrównana do tego stopnia, że dopiero wyniki ostatnich partii zdecydowały o kolorze zdobytych medali. Uplasowanie się więc dwóch naszych drużyn w trójce najlepszych szkół w mieście należy uznać za duży sukces, który był możliwy między innymi dzięki szlifowaniu umiejętności pod okiem Pana Bogusława Snarskiego. Reprezentowali nas w grupie młodszej:  Zofia Karolczyk, Mikołaj Sypek, Mateusz Nawrocki, Jan Karolczyk oraz starszej: Daniel Erdman, Maciej Karolak, Agata Pacud, Patryk Kazibucki. Gratulujemy i życzymy sukcesów na zawodach rejonowych!