181027 pilka

181027 pilka

W połowie października zakończyła się rywalizacja w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców. Biorąc pod uwagę fakt, że konkurencja była bardzo silna, ponieważ w rozgrywkach uczestniczyło wielu zawodników trenujących w profesjonalnych klubach, wysokie IV miejsce, jakie zajęła nasza drużyna, można uznać za duży sukces. W związku z  kontuzjami  i absencją kilku zawodników nie mogliśmy wystąpić w najsilniejszym składzie, a jednak do awansu do finału zabrakło nam niewiele. Dosłownie sportowy łut szczęścia i troszkę konsekwencji w utrzymaniu korzystnego wyniku w meczu półfinałowym. Dziękujemy za sportowa walkę i życzymy dalszych sukcesów. Drużyna wystąpiła w składzie: Dawid Skrzydeł, Kacper Trelowski, Jakub Załucki, Dominik Gawęda, Bartosz Bąk, Julian Jędrusik, Jakub Kolewiński, Kacper Kolewiński, Mateusz Kobis, Maksymilian Zyzik.