Autor: Katarzyna Swodczyk

— — — — — — — — — — — —

„Sukces to nie przypadek,
To ciężka praca, wytrwałość, nauka, analiza, poświęcenie, a przede wszystkim miłość do tego co robisz” – tej miłości nie zabrakło uczniom naszej szkoły, którzy ciężko pracowali na swoje sukcesy.

W środowe przedpołudnie, 21 czerwca, w sali gimnastycznej tradycyjnie odbył się uroczysty apel podsumowujący osiągnięcia naszych uczniów w II semestrze roku szkolnego 2021/2022, w trakcie którego pani dyrektor Iwona Nędzyńska-Mól wraz z wicedyrektor Beatą Chmielarz wręczyły nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy nie tracili czasu i zapału, i w szczególny sposób zaangażowali się w życie szkoły i klasy, promując ją w wielu konkursach, a były to konkursy zarówno szkolne, międzyszkolne, powiatowe, wojewódzkie, ogólnopolskie, jak również międzynarodowe. To ogromna radość wręczać uczniom nagrody za osiągnięcia intelektualne, artystyczne i sportowe, a nawet kulinarne. Nie sposób wymienić wszystkich wyróżnionych, bo było ich naprawdę mnóstwo, dlatego wszystkich zainteresowanych sukcesami naszych pociech zapraszamy do odwiedzenia osobnej zakładki na stronie naszej szkoły. Wszystkim wyróżnionym życzymy wytrwałości w dalszej pracy, polotu, otwartych umysłów i oczywiście jeszcze więcej sukcesów.