Autor: Izabela Bartelt-Adamczyk

— — — — — — — — — — — — —

Celem konkursu było promowanie idei uczenia się języka angielskiego, a przede wszystkim sprawdzenie kompetencji i umiejętności z zakresu znajomości idiomów związanych z kolorami.

Etap szkolny odbył się w lutym, trójka naszych uczniów znalazła się wśród 25 najlepszych, którzy zakwalifikowali się do etapu powiatowego.
7 marca 2022 roku o godz. 9:00 w V Liceum Ogólnokształcącym w Częstochowie odbył się II etap, w którym to nasi uczniowie znaleźli się w pierwszej dziesiątce.

Gratulujemy Laureatowi III miejsca Antoniemu Kozłowskiemu z klasy 8c
oraz
Marii Pacud (8c) i Amelii Adamczyk (8c), które zajęły kolejno IV i VIII miejsce.