191029 piosenka ang

22 października dwie uczennice klasy VIIIa: Katarzyna Pacak i Natalia Tomzik wzięły udział w VII Konkursie Powiatowym Piosenki Angielskiej, który odbył się w Szkole Podstawowej im G. Piramowicza w Kłomnicach.

Głównym założeniem konkursu było nie tylko propagowanie nauki języków obcych poprzez piosenkę, ale również umożliwienie młodzieży aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym, promowanie młodych talentów, pogłębianie wrażliwości artystycznej uczniów oraz radość wspólnego muzykowania.

W konkursie swoimi wokalnymi zdolnościami popisało się dwadzieścioro uczniów z powiatu częstochowskiego. Po wysłuchaniu występów wszystkich solistów, jury wyłoniło zwycięzców. Jesteśmy niezmiernie dumni, że na podium stanęły obie uczestniczki z naszej szkoły. Kasia zajęła I miejsce, natomiast Natlalia III.

Serdecznie gratulujemy!