Autor: Rafał Nenart

— — — — — — — — — — — — — —

Biorąc pod uwagę to, że w zawodach startowało 19 szkół posiadających w swych składach wielu trenujących zawodników w klubach pływackich, to  nasze miejsca można uznać za bardzo dobry wynik. Miejsce mogłoby być jeszcze wyższe, gdybyśmy mogli uczestniczyć w sztafecie, ale brak jednego zawodnika nam to uniemożliwił.

VI miejsce w Pływaniu Dzieci Dziewcząt
Reprezentowali nas: Alicja Erdman, Martyna Jachowicz, Kaja Oczkowicz, Patrycja Swodczyk, Blanka Kusiakiewicz, Natasza Ulman, Julia Warzyszyńska, Mira Zimny, Gabriela Kozieł.

VII miejsce w Pływaniu Dzieci Chłopców
Reprezentowali nas: Igor Kasprzak, Antoni Petecki, Marcel Pilarski, Nikodem Trąbczyński, Bartosz Jasnos, Pascal Zamusiak, Ksawery Januszewski, Tomasz Adler, Marcel Noga, Igor Rędziech, Wojciech Nenart.