161128 sukcesy 3a

161128 sukcesy 3a

3 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Rędzinach odbyła się XI Edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Świat Malowany Plasteliną”. Miło nam poinformować, że nagrodę za III miejsce w kategorii klas I – III otrzymała Weronika Zawieja – uczennica klasy IIIa. Jest to ogromne wyróżnienie, bowiem na konkurs przysłano rekordową ilość prac – tysiąc sto. Prace oceniał między innymi światowej sławy artysta – Tomasz Lubaszka.

Dobra passa uczniów klasy IIIa trwała w kolejnym Konkursie Plastycznym „Pani Jesień liściem malowana” zorganizowanym przez „Akademię Soward”. Dwie uczennice klasy zostały wysoko sklasyfikowane: Nadia Drewniak zdobyła I miejsce, a Milenka Łukasiak wyróżnienie. Gratulujemy!
Uczniowie klasy IIIa nie tylko pięknie malują, ale również fantastycznie recytują. W IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Zwierzęta są wśród nas”, który odbył się 23 listopada w Szkole Podstawowej nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie, Dominika Kaczorowska zdobyła III miejsce, recytując wiersz Jana Brzechwy pt. „Żuk”. Brawo!

Przygotowaniem wychowanków do konkursów zajęła się pani Sylwia Jura.

[widgetkit id=133]