170419 info

170419 info

Miło nam poinformować, że uczennice klasy VIa zdobyły II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie pt. „DBI Reporter” organizowanym przez portal edukacyjny sieciaki.pl. Weronika Swodczyk, Maja Majewska, Maria Bogdał, Karolina Dobosz i Olga Kotusiewicz z dużym zaangażowaniem wykonały zadanie konkursowe. Uczennice przygotowały filmowy reportaż z obchodów Dni Bezpiecznego Internetu, które miały miejsce w naszej szkole. Sposób prezentacji, profesjonalizm nagrania i montażu filmu został doceniony.

Mamy swoje sukcesy również w innych konkursach informatycznych.

  • Jakub Dróżdż z klasy IVb zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej „Lepszy Internet – Stwórzmy Go Razem”
  • Joanna Parzonka z klasy IVb zdobyła wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Komputerowym „Moja kartka walentynkowa”
  • Katarzyna Mońka z klasy VIc zdobyła wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie na prezentację multimedialną „Z biegiem Wisły”

Opiekunem uczniów była pani Agnieszka Czerwińska. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!