Autor: Rafał Nenart

— — — — — — — — — — — — —

Z dumą możemy mówić o wielu sukcesach indywidualnych w zawodach lekkoatletycznych klas VII-VIII chłopców i dziewcząt. Godna podziwu jest wspaniała i ambitna postawa naszych sportowców walczących do samego końca rywalizacji. O zdobyciu medalu w klasyfikacji drużynowej, tak u chłopców jak i u dziewcząt, zadecydowały ułamki sekund w biegach. Trochę szczęścia zabrakło nam,  by stanąć na trzecim, a nawet na drugim miejscu podium. Jednak IV miejsce drużynowo, wywalczone przez oba zespoły, to także duże osiągnięcie i wygrana z licznie przybyłymi zespołami z innych szkół.

Sukcesy indywidualne:

I miejsce Antonina Rozpondek w skoku w dal
I miejsce Michał Flak w biegu na 1000 m.
I miejsce Aleksander Ogrodnik w biegu na 100 m.
II miejsce Wiktor Szajbel w pchnięciu kulą
IV miejsce Stanisław Rogowski w biegu na 1000 m.
IV miejsce Anna Mielczarek w pchnięciu kulą
IV miejsce Olga Iskra  w biegu na 600 m.

Reprezentowali nas:

Chłopcy:
Michał Flak, Daniel Erdman, Michał Gulbinowicz, Bartosz Hibner, Maciej Karolak, Antoni Kozłowski, Jakub Królak, Filip Miodek,  Markiian Mohylnyj, Aleksander Ogrodnik, Stanisław Rogowski,  Kacper Serwatka, Tomasz Solecki , Wiktor Szajbel, Oliwier Turek.

Dziewczęta :
Kaja Erdman, Natalia Golis, Olga Iskra, Pola Jaworska, Maja Kaczmarek, Marcelina Mazurek, Anna Mielczarek, Weronika Nenart, Hanna Niczyporuk, Pola Nowak, Maria Pacud, Gabriela Parzonka,  Antonina Rozpondek, Zofia Sułkowska, Eliza Xerxa.

Wszystkim naszym reprezentantom, należą się słowa szczerego uznania za godną postawę i ambitną walkę.