Autor: Rafał Nenart

— — — — — — — — — — — — — —

Liczne sukcesy naszych uczniów w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Chłopców i Dziewcząt, które odbyły się  basenie MOSiR przy ul. Niepodległości. Pomimo silnej konkurencji we współzawodnictwie z wieloma trenującymi zawodnikami w częstochowskich klubach pływackich udało nam się wywalczyć w rywalizacji chłopców III miejsce i wysokie VI miejsce drużyny dziewcząt, choć ta wystąpiła w mocno okrojonym składzie. Oprócz sukcesu drużynowego udało nam się ponadto wywalczyć III miejsce Sztafecie Pływackiej Chłopców 8×50  m. stylem dowolnym oraz wiele czołowych miejsc w rywalizacji indywidualnej:

– II miejsce indywidualnie Ewa Lutak 50 m stylem grzbietowym
– II miejsce indywidualnie Aleksander Ogrodnik 50 m stylem dowolnym
– III miejsce indywidualnie Wiktor Szajbel 100 m stylem klasycznym
– III miejsce indywidualnie Antoni Kozłowski 100 m stylem dowolnym
– III miejsce indywidualnie Jakub Królak 50 m stylem motylkowym

Reprezentowali naszą szkołę: 7b Filip Miodek, 8a Aleksander Ogrodnik, 8a Igor Chrapoński, 8a Igor Ślusarek, 8a Jakub Królak, 8b Patryk Kazibudzki, 8c Antoni Kozłowski, 8c Wiktor Szajbel, 8c Ewa Lutak, 8c Weronika Nenart, 8c Pola Jaworska.