W poniedziałek 25 kwietnia dwie uczennice klasy VI C: Ola Mielczarek i Zuzia Matuszczyk, wzięły udział w XVI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 13 w Częstochowie. Konkurs objęty był honorowym patronatem pana Tomasza Jaskóły – Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, a tegoroczną tematykę stanowiły wiersze Danuty Wawiłow. Dziewczynki zachwyciły jury, w którym zasiadła aktorka Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie, Pani Czesława Monczka. I tym razem udało nam się osiągnąć sukces. Zuzia Matuszczyk zajęła I miejsce, natomiast Ola Mielczarek uzyskała II lokatę.

Naszym młodym recytatorkom gratulujemy sukcesów, a opiekunowi – Pani Katarzynie Głębiewskiej życzymy kolejnych zdolnych adeptów kultury żywego słowa.