171212 mikolajki3

6 grudnia do dzieci ze świetlicy zawitał Mikołaj z pomocnikami. Przyniósł dwa bardzo ciężkie worki z prezentami, których nie mogli unieść ani renifer, ani elf. Okazało się, że były one wypełnione grami o rożnym poziomie trudności, puzzlami i innymi łamigłówkami stolikowymi. Mikołaj przeczytał list do dzieci, m.in. o tym, aby dbały o gry i zapraszały do wspólnej zabawy swoich kolegów i koleżanki. Wszyscy wesoło zaśpiewali piosenkę o Mikołaju i każdy „świetliczak” – obdarowany prezentem, zaniósł go na świetlicową półkę. Dziękujemy za pomoc uczniom z klasy Va: Kamilowi Smugowskiemu, Martynie Golis, Julii Białek, Antosi Gryś. Dziękuję uczniom klasy Va: Kamilowi Smugowskiemu, Martynie Golis, Julii Białek i Antoninie Gryś.