161114 swk

161114 swk

W ramach projektu „Witajcie w naszej bajce” dzieci ze świetlicy obchodziły „Święto Kundelka”. Uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną, z której dowiedzieli się, jak psy pomagają ludziom, jak trzeba dbać o psa, poznały różne rasy tych czworonogów oraz nauczyły się przyjmować bezpieczną pozycję „żółwia” w razie ataku psa.
Ponadto zorganizowane były zabawy ruchowe przy muzyce; dzieci śpiewały piosenkę „Kundel bury”. Zwieńczeniem zajęć był konkurs plastyczny pt. „Mój pies”. Oto jego wyniki:

  • I miejsce – Róża Kupczyk, Gabriela Parzonka, Natalia Klecha, Pola Jaworska, Joanna Sznober, Marcelina Mazurek, Emilia Egeman, Natalia Łuczenko, Nikola Tokarczyk, Milena Sznober, Weronika Swodczyk,
  • II miejsce – Mateusz Sikorski, Tosia Szar, Kalina Sadkowska, Adam Wesołek, Julia Strzelczyk, Jan Bethier, Magda Janicka,
  • III miejsce – Julia Rostkowska, Paweł Sikorski, Olga Iskra.

[widgetkit id=123]