Autor: Ewa Bogdał

Na przełomie listopada i grudnia do schroniska dla zwierząt przy ulicy Gilowej trafiły artykuły zebrane przez uczniów naszej szkoły. Tradycyjnie już nad przebiegiem akcji czuwali uczniowie Szkolnego Klubu Wolontariatu. Dzięki ich zaangażowaniu w promowanie pomocy dla schroniska, polegającej na przygotowaniu specjalnych plakatów informacyjnych, pudeł na korki oraz zachęcaniu do przekazywania artykułów przydatnych bezdomnym zwierzętom, możemy się poszczycić dużymi zbiorami, które z pewnością przydają się mieszkańcom schroniska.

Dziękujemy Wszystkim uczniom, którzy przekazali na rzecz czworonogów korki lub artykuły dla zwierząt. Zapraszamy do podobnego zaangażowania w przyszłym roku i zachęcamy do udziały w innych inicjatywach podejmowanych przez Szkolny Klub Wolontariatu. Razem możemy więcej!