Autor: Renata Gajda

— — — — — — — — — — — — — — — —

Głównym celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań historią własnej rodziny. Uczestnicy tych ciekawych zmagań, uczniowie klas IV, mieli za zadanie przedstawić wywód swoich przodków w graficznej formie drzewa genealogicznego. Komisja konkursowa, wyłaniając zwycięzców zwracała szczególnie uwagę na: wiarygodność historyczną, zgodność z tematyką, zachowanie odpowiedniej formy, estetykę pracy oraz oryginalność wykonania.

Laureaci:

I miejsce ex equo: Szymon Dudek kl. 4a, Partycja Skirucha kl. 4a, Pola Radlak kl. 4b;
II miejsce ex equo: Zofia Ułamek kl. 4a, Maja Walaszczyk kl. 4b;
III miejsce ex equo: Julian Hantz kl. 4b, Julia Warzyszyńska kl. 4b, Małgorzata Słomka kl 4b;
wyróżnienia ex equo: Blanka Kusiakiewicz 4a, Barbara Kuścik kl. 4c, Igor Kasprzak kl. 4b

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni na apelu podsumowującym I półrocze.

Gratulacje!