W czerwcu w naszej szkole został zorganizowany Konkurs Ortograficzny dla klas młodszych pt. ,,Mistrz Ortografii”. W tych trudnych zmaganiach wzięło udział 12 uczniów z klas I i II. Nasi najmłodsi uczniowie wykazali się doskonałą znajomością zasad ortograficznych. Uczniowie otrzymali dyplomy i wspaniałe nagrody rzeczowe, które ufundowały organizatorki konkursu. Dyplomy i nagrody dla laureatów oraz podziękowania dla wychowawców za przygotowanie uczestników wręczyła dyrektor szkoły Pani Aleksandra Nocoń. Wszystkim uczestnikom gratulują i życzą dalszych sukcesów organizatorki konkursu, panie: Bożena Jędryszczak – Charuba, Sylwia Jura i Barbara Trajdos.

A oto wyniki konkursu:

klasy I

  • I miejsce – Kaja Erdman kl.Ib
  • II miejsce – Bartosz Gajda – kl.Id
  • III miejsce – Filip Miodek kl. Ib, Nikola Słabosz kl.Ia, Zofia Karolczyk kl.Ia

klasy II

  • I miejsce – Kamil Grabara kl.IIa
  • II miejsce – Maja Kaczmarek kl. IIb
  • III miejsce – Joanna Sznober kl.IIc
  • wyróżnienie: Olga Iskra – kl. IIb

[widgetkit id=104]