161121 word animal day1

161121 word animal day1

Szkolne koło LOP z okazji Światowego Dnia Zwierząt ogłosiło konkurs dla uczniów klas czwartych. Celem konkursu było zaprezentowanie zwierząt: tych domowych i tych dziko żyjących w ciekawych, niepowtarzalnych ujęciach aparatu fotograficznego.

Spośród złożonych prac jury w składzie panie: Edyta Niewczas i Renata Szmajdzińska postanowiło przyznać następujące miejsca:

  • I miejsce – Dominika Żyła kl. IVb
  • II miejsce – Jakub Dróżdż kl. IVb, Marcin Terlecki kl. IVb
  • III miejsce – Julia Brenneke kl. IVb, Julia Wolbiś kl. IVc
  • wyróżnienia – Karina Płuska kl. IVc i Agata Swodczyk kl. IVb

Podczas oficjalnego rozdania dyplomów i nagród wystąpili uczniowie klasy Vb, prezentując wiersze o zwierzętach oraz uczniowie klasy IVa, którzy przypomnieli wybrane zagadnienia z ustawy o prawach zwierząt. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wyobraźni, talentu i zaangażowania oraz życzymy dalszych sukcesów szkolnych.