181217 szlachetna paczka

181217 szlachetna paczka

Właśnie dobiegł końca finał XVIII edycji Szlachetnej Paczki. W trakcie „weekendu cudów” 8-9 grudnia, pomoc dotarła do 16703 potrzebujących rodzin w całej Polsce!  8 grudnia przygotowana przez nas Szlachetna Paczka trafiła do jednej z takich rodzin. Wolontariusz, opiekujący się „naszą” rodziną, zapewnia, że wszystkie zgromadzone artykuły i prezenty, jakie przekazaliśmy,  sprawiły  obdarowanym wiele radości.

Szkolny Klub Wolontariatu serdecznie dziękuje Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do stworzenia tego niezwykłego prezentu. Okazana przez nas  pomoc pozwoli, by czyjeś Święta Bożego Narodzenia mogły być radosne i spokojne. Poza rzeczami materialnymi, które  są nieodzowne do godnego życia, z pewnością Każdy z Państwa podarował coś więcej…

Dziękujemy uczniom – wolontariuszom, którzy poświęcili piątkowe popołudnie, by przygotować i pięknie zapakować zgromadzone rzeczy, dzięki czemu nabrały one prawdziwie świąteczno-prezentowego charakteru.

Już teraz zapraszamy Wszystkich do przygotowania z nami Szlachetnej Paczki w przyszłym roku!

Koordynatorkami były panie: Agnieszka Kula i  Ewa Bogdał.

[widgetkit id=402]