171004 energylandia

171004 energylandia

Ostatni wrześniowy weekend zaczął się dla szóstoklasistów wyjątkowo. 29 września w towarzystwie wspaniałej jesiennej pogody i doskonałych humorów bawili się w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Jawiąca się z daleka panorama tego, cieszącego się wielką popularnością, wesołego miasteczka wywołała wśród uczniów wielkie poruszenie. Uśmiechy nie schodziły z rozpłomienionych twarzy ani na chwilę… a atrakcji było co niemiara: Roller Coaster Mayan, Tsunami Drop, Space Boostery, Formuła 1 czy wreszcie wszelakie karuzele i kolejki. Największą popularnością cieszyła się oczywiście strefa ekstremalna… tylko opiekunki nie miały w sobie tyle odwagi, by skorzystać z tych, wywołujących uśmiech na twarzy i szybsze bicie serca, atrakcji.

Dzień należy uznać za bardzo udany i co dziwne… wcale niemęczący wojażerów, bowiem autokar do samej Częstochowy był rozbawiony i rozśpiewany! Siły starczyło na rozemocjonowane opowieści kierowane do rodziców.

Opiekę w czasie wyjazdu sprawowały panie: Katarzyna Głębiewska, Edyta Niewczas, Monika Itczak i Agnieszka Kowalczyk.

[widgetkit id=222]