Autor: Rafał Nenart

— — — — — — — — — — — — — — — — — —

Pod koniec września braliśmy udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W tym roku szkolnym do zawodów zgłosiło się dużo szkół dlatego miejsca które zajęliśmy mogą cieszyć. Pozostał mały niedosyt bo różnice między najlepszymi były minimalne i do medalowych miejsc brakło niewiele.

VII miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe Dzieci Dziewcząt

VI miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe Dzieci Chłopców

VIII miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe Dzieci i Młodzieży Dziewcząt

VII miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe Dzieci i Młodzieży Chłopców

Godnie reprezentowali nas:

Nikodem Trąbczyński 4B, Natasza Ulman 4B, Iwo Kania 5A, Nadia Ulman 6A, Miłosz Świerczeski 6A, Martyna Jachowicz 6B, Zuzanna Kmieć 6B, Patrycja Swodczyk 6B, Sebastian Kostrzewa 6B, Emil Majcherczyk 6B, Jan Wrazidło 6C, Julia Kępska 7A, Nadia Massalska 7A, Ksawery Januszewski 7A, Zofia Pacud 7A, Maciej Karolak 8A, Zofia Sułkowska 8A, Tymoteusz Wach 8A, Daniel Erdman 8B, Michał Gulbinowicz 8B, Marcel Kasprzycki 8B, Filip Miodek 8B, Kacper Serwatka 8B, Zofia Dzieło 8B, Kaja Erdman 8B, Pola Nowak 8B, Antonina Rozpondek 8B, Natalia Ułamek 8B.