211019 biegi przelajowe

Dobre wyniki reprezentantów naszej szkoły w Sztafetowych Biegach Przełajowych Młodzieży. W zawodach drużyna dziewcząt w składzie: Olga Iskra, Gabriela Parzonka, Kaja Erdman, Blanka Godala, Pola Nowak, Eliza Xerxa rez. Nadia Drewniak zajęła wysokie V miejsce.
Natomiast reprezentacja chłopców uplasowała się oczko niżej zajmując miejsce VI w składzie: Michał Flak, Aleksander Ogrodnik, Filip Miodek, Markiian Mohylnyj, Tomasz Solecki, Oliwier Turek rez. Daniel Erdman.
Szkoda, że nie mogliśmy uczestniczyć w optymalnym składzie, bo na mecie przewagi były tak niewielkie, że mogliśmy pokusić się o medal ale pozostała radość ze  świetnej i ambitnej postawy, walki do końca oraz satysfakcji z pokonania wielu innych szkół gdyż frekwencja na zawodach dopisała.

Gratulacje i życzymy więcej szczęścia w sportowej walce !