Autor: Dariusz Szlubowski

— — — — — — — — — — — — — —

Wspaniały występ zanotowali nasi reprezentanci szkoły podczas III Turnieju im. Agnieszki Pilawskiej-Błaut o Puchar Prezydenta m. Częstochowy. W stawce 161 uczestników z Częstochowy, Kłobucka oraz Poczesnej, nasi uczniowie okazali się najlepsi drużynowo. Wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe wśród dziewcząt i chłopców (1-4, 5-6, 7-8).
Zoja Xerxa kl. 2B indywidualnie zajęła 1 miejsce wśród klas 1-4, Ania Dućka kl. 2C 3 miejsce w tej samej kategorii.
Dominik Adamus kl. 2B zajął również 3 miejsce w kategorii 1-4.
Jan Szostak z klasy 2C zajął 5 miejsce w kategorii 1-4
Patrycja Swodczyk 5-8 miejsce wśród uczestniczek 7-8.

Pozostali nasi reprezentanci, również dołożyli cenne punkty do klasyfikacji drużynowej (Dawid Cisowski kl. 2C, Franciszek Śnita kl. 6B, Nadia Ulman kl. 7A, Franciszek Mocarski kl. 8A oraz David Pross kl. 4A).

Nagrodą główną dla zwycięzcy w klasyfikacji drużynowej był stół do tenisa stołowego ufundowany przez Prezydenta m. Częstochowy.

Wielkie gratulacje dla naszych wspaniałych uczniów !!!!
Opiekunem uczniów był p. Dariusz Szlubowski.