180309 tenis stolowy

W rozgrywanych w naszej szkole Mistrzostwach Szkół w Tenisie Stołowym nasze drużyny potwierdziły, że należą do ścisłej czołówki miasta.

Drużyna chłopców w grupie młodszej (kl. I-VI) w składzie: Tymon Żak, Oliwier Peryga oraz Bartosz Gutze zajęła II miejce w Częstochowie, kwalifikując się do ćwierćfinału wojewódzkiego, który zostanie rozegrany już 14 marca, również w naszej szkole. Opiekunem drużyny jest pani Dorota Szlubowska.

W kategorii starszej (kl. gimnazjalne oraz VII) zarówno dziewczęta jak i chłopcy okazali się zdecydowanie najlepsi w naszym mieście, wygrywając wszystkie swoje pojedynki. Drużyny wystąpiły w składzie: Milena Kluszewska, Karolina Rakowska, Klaudia Przygoda, Jakub Kaczmarek, Kacper Trelowski oraz Jakub Załucki. Opiekunem drużyn jest pan Dariusz Szlubowski.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim.