W dniach 29.04 - 04.05.2016r. w naszej szkole realizowany był projekt, którego zadaniem było kształtowanie postaw patriotycznych wśród dzieci, które to mają służyć identyfikacji narodowej i kulturowej oraz przygotować do życia w społeczeństwie. Zdając sobie sprawę z tego, iż nikt nie rodzi się patriotą, postanowiliśmy skupić swoje działania wokół tematyki, która pozwoli uświadomić uczniom rangę tej jakże istotnej, uniwersalnej wartości, przejawiającej się w przywiązaniu do swej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, do obyczajów i kultury narodowej, w szacunku dla ludzi, którzy ją tworzyli.

Grupą realizującą projekt byli uczniowie naszej szkoły, a obchody Święta Pracy, Dnia Flagi czy 3 – go Maja odbywały się pod patronatem Samorządu Uczniowskiego, którego opiekunami są panie Elżbieta Chęcińska i Violetta Strzelecka. Efektem projektu były różnorodne formy prezentacji rezultatów działań : konkurs gazetek klasowych, stroje uczniów odpowiednie do danego wydarzenia i czasu, apel z okazji obchodów Konstytucji 3 - go Maja.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

[widgetkit id=78]