190617 mistrzowie slaska

190617 mistrzowie slaska

Podczas rozgrywanych w dniu 12.06.2019r. w Dąbrowie Górniczej Finałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej plażowej, wspaniale zaprezentowali się nasi uczniowie z klasy IIIa gimnazjalnej: Marcel Pośpiech, Jakub Kantorowicz oraz Wiktor Płatkowski, zdobywając w pięknym stylu tytuł MISTRZÓW ŚLĄSKA.
To wielki sukces chłopaków i naszej szkoły. Jesteśmy najlepsi w województwie, należy tylko ubolewać, że w tym roku nie będą rozgrywane finały Mistrzostw Polski, gdzie można by upatrywać szansy chłopców na walkę o medale. Kolejną szansą byłyby Mistrzostwa Świata szkół gimnazjalnych, ale te niestety  rozgrywane są co dwa lata. Chłopcy, w tym roku kończą proces nauczania na poziomie gimnazjum, stąd chciałbym im serdecznie podziękować i życzyć powodzenia w życiu sportowym i szkolnym. Dla chłopaków to szczególny czas, wybór nowej szkoły,  nowe otoczenie oraz kolejne wyzwania sportowe.  Jestem szczęśliwy, że byłem wychowawcą rocznika 2003, w którym poza w/w zawodnikami było wielu bardzo uzdolnionych sportowo dzieci. Wszystkiego dobrego dla wszystkich dziewczyn i chłopaków z mojej klasy. 
Dzięki WAM oraz pozostałym reprezentantom-sportowcom, po raz drugi z rzędu wygraliśmy WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ W ROKU SZKOLNYM 2018/19
WSPANIALE – GRATULACJE!

[widgetkit id=450]