171004 konkurs

Drodzy Uczniowie – Ci nieco młodsi i Ci starsi! Serdecznie zachęcamy Was do udziału w szkolnym konkursie na filmik pt. „Spacerkiem po Szkole Podstawowej nr 29”. Zabawcie się w filmowców, którzy pokażą każdy ciekawy zakamarek naszej fantastycznej szkoły i zwrócą uwagę na to, co ciekawego się w niej dzieje. A jest co pokazać! Zaprezentujcie wszystko to, co jest godne polecenia. Do dzieła!

Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VII oraz II i III gimnazjalnych. Filmiki mogą być wykonane indywidualnie lub w grupach do 5 osób. Prace konkursowe przynosimy na nośniku pendrive, zaopatrzonym w informacje: imię i nazwisko autora, klasa. Czas trwania filmu powinien mieścić się w 8 minutach. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przekazanie (przeniesienie) praw autorskich dotyczących stworzonej pracy na organizatorów konkursu.

Filmiki oddajemy do końca października do pań: Katarzyny Głębiewskiej, Ewy Bogdał lub Izabeli Bartelt-Adamczyk.