170811 zebranie org

Dyrektor szkoły serdecznie zaprasza Rodziców uczniów klas pierwszych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w piątek 27 sierpnia 2021 r. o godz. 17.00 w sali gimnastycznej.

Zebranie będzie przebiegało z zachowaniem reżimu sanitarnego. Osoby wchodzące do szkoły zobowiązane są zdezynfekować ręce oraz mieć zasłonięte usta i nos. W spotkaniu może uczestniczyć tylko jeden rodzic dziecka.

W przypadku pojawienia się nowych wytycznych związanych z COVID-19 spotkanie może zostać odwołane, o czym zostaniecie Państwo poinformowani telefonicznie i poprzez stronę internetową szkoły.

Poniżej przedstawiamy proponowaną listę rzeczy niezbędnych pierwszoklasiście:

1. Zeszyty:

– zeszyt w kratkę 16-kartkowy

– zeszyt w trzy linie 16-kartkowy (z kolorowymi liniami bez marginesu)

1. Bloki:

– rysunkowy biały A4

– techniczny biały A4

– techniczny kolorowy A4

1. Plastelina – 1 paczka (naturalne kolory)
  2. Wycinanka – blok z kolorowymi kartkami (naturalne kolory)
  3. Pędzel gruby i cienki
  4. Farby plakatowe (12 kolorów w kubeczkach)
  5. Kredki ołówkowe
  6. Kredki świecowe
  7. Nożyczki (małe z zaokrąglonymi czubkami; specjalne dla dzieci leworęcznych)
  8. Klej biały Magik (w sztyfcie)
  9. Tekturowa teczka A4 (podpisana)
  10. Piórnik wyposażony w 2 ołówki, pióro, pisaki w 4 kolorach (cienko piszące lub kolorowe długopisy lub cienkopisy), linijkę 20 cm, temperówkę, gumkę
  11. Kostium gimnastyczny -biały podkoszulek, ciemne spodenki, obuwie sportowe sznurowane lub z mocnymi rzepami na białych podeszwach – wszystko podpisane w worku
  12. Notesik przeznaczony na informacje
  13. Obuwie na zmianę w dużym worku (podpisane). Nie ma konieczności zakupu dodatkowych butów na wychowanie fizyczne

Podręczniki i ćwiczenia zapewnia uczniom szkoła.