210929 bieg erasmusa

W piątek 24 września nasi uczniowie już po raz drugi wzięli udział w Biegu Erasmusa. Tegoroczny był piątym z kolei biegiem, zorganizowanym przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji, Narodową Agencję Programu Erasmus+ oraz Europejski Korpus Solidarności. Forma biegu była zdalna. Należało biec bez przerwy 60 minut. Pani Iwona Górawska zgłosiła swoich wychowanków – uczniów klasy 8a do biegu w sztafecie. Dystans był rejestrowany przy użyciu specjalnej aplikacji, a wyniki wysłane do organizatorów. Dodajmy, iż w tym roku planowane jest pobicie rekordu ilości uczestników, którzy wzięli udział w wirtualnym biegu.  

Wielkie brawa dla naszych wytrwałych biegaczy: Oliwiera Turka (kapitana), Tomasza Soleckiego, Kamila Grabary, Aleksandra Ogrodnika oraz  Markijana Mohylnego,  którzy wykazali się doskonałą kondycją.