170515 sejm

170515 sejm

Dnia 11 maja uczniowie klasy VI c uczestniczyli w wycieczce do Warszawy, gdzie na zaproszenie Pana posła Konrada Głębockiego mogli zwiedzać Sejm RP. Wizytę w sejmie rozpoczęliśmy od obiadu w hotelu poselskim. Pełni sił mogliśmy rozpocząć zwiedzanie. Przez cały czas pobytu towarzyszył nam Pan poseł, który jest też absolwentem naszej szkoły. Zostaliśmy zaproszeni do Sali Posiedzeń, gdzie uczniowie mogli zadawać pytania Panu posłowi. Następnie udaliśmy się na galerię sejmową, gdzie przysłuchiwaliśmy się wystąpieniom posłów. Poruszane były tematy związane z reformą edukacji oraz sytuacją osób niepełnosprawnych. W dalszej kolejności pani przewodnik oprowadziła nas po Sejmie, po czym zasiedliśmy w Sali Kolumnowej, gdzie usłyszeliśmy dużo interesujących informacji i mogliśmy zadawać kolejne pytania.

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu posłowi – Konradowi Głębockiemu za zaproszenie.

[widgetkit id=193]