190320 dzien otwarty

190320 dzien otwarty

W tym roku Dzień Otwarty w naszej szkole odbył się 26 lutego 2019r. W sesji dopołudniowej tłumnie odwiedziły nas dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli – Przedszkola Sióstr Opatrzności Bożej, Przedszkola „Sowa”, Przedszkola „Klub Kubusia Puchatka” oraz Miejskiego Przedszkola nr 32 wraz ze swymi wychowawcami i opiekunami. Maluchy były zachwycone i oczarowane pobytem w naszej szkole. Czuły się jak we własnym domu. Zafascynowały je wszystkie zajęcia prowadzone przez naszych nauczycieli.
A było ich mnóstwo! Dzieciaki nigdy nie zapomną chemicznej zabawy „Czary mary”, przedstawienia „Cztery pory roku” czy też gier i zabaw z tablicą interaktywną. W sesji popołudniowej równie licznie odwiedzili nas zainteresowani rodzice ze swymi pociechami. Atrakcji nie brakowało. Goście w towarzystwie naszych nauczycieli, zwiedzali budynek szkoły i brali udział w przygotowanych zajęciach. „Biologia pod lupą”, „Artystyczne cudeńka” czy „Matematyka na wesoło” wzbudziły w naszych gościach ogromne zainteresowanie. Na osłodę każdy mógł skosztować przepysznych wypieków w szkolnej kawiarence. Pani dyrektor Iwona Nędzyńska – Mól każdemu odwiedzającemu naszą placówkę, podarowała na pożegnanie migajcy odblask na rękę. Zapewniła również, że nasza szkoła jest wyjątkowo bezpieczna, ma wysoki poziom kształcenia, wykwalifikowaną, bardzo dobrze przygotowaną kadrę pedagogiczną, bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych, a dodatkowo uczestniczy w licznych projektach i programach edukacyjnych. Odpowiedziała również na wiele pytań dotyczących edukacji wczesnoszkolnej i specyfiki naszej szkoły. Wszyscy odwiedzający zadeklarowali, że we wrześniu przyjdą do nas, aby rozpocząć  nowy etap edukacyjny. Zapewnili, że w naszej szkole chcą  zdobywać wiedzę oraz czerpać radość z bycia uczniem. Naszym milusińskim towarzyszyła Telewizja Orion i liczna grupa „paparazzi”.

Drogie przedszkolaki! Czekamy na Was i już dziś trzymamy kciuki za Wasze szkolne sukcesy!

[widgetkit id=423]