Dnia 6 listopada 2015 odbyła się w naszej szkole Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus-Matematyka Plus. Inicjatorem tych matematycznych potyczek jest Amermedia Sp.zoo. W olimpiadzie wzięło udział 37 uczniów z klas III – VI. Laureatami konkursu są wszyscy uczniowie, którzy popełnili nie więcej niż 5 błędów.

Miło nam poinformować, że największy sukces osiągnęła uczennica klasy IVb – Zuzanna Majocha, która otrzymała tytuł laureata I stopnia.

Tytuł laureata II stopnia otrzymali uczniowie:

 • Zuzanna Całus, klasa III a,
 • Aleks Chmielarz, klasa III a,
 • Katarzyna Pacak, klasa IV a,
 • Kacper Tomasik, klasa VI c.

Laureatami III stopnia zostali uczniowie:

 • Aleksander Kręgiel, klasa IV a,
 • Oliwier Peryga, klasa IV b,
 • Antoni Jaworski, klasa VI b.

Tytuł laureata IV stopnia otrzymali uczniowie:

 • Adam Wielgórka, klasa V a,
 • Olivia Rogóż, klasa V b.

Tytuł laureata V stopnia otrzymali uczniowie:

 • Zofia Wojtkowiak, klasa IV b,
 • Weronika Burza, klasa IV b,
 • Tymon Żak, klasa IV b,
 • Kamil Kasperski, klasa VI b,
 • Marta Flak, klasa VI c.

Z kolei dnia 8 grudnia 2015 odbyła się w naszej szkole matematyczna Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Pionier”, której organizatorem jest Instytut Rozwoju Oświaty. Olimpiady Pionier przeznaczone są dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych. Ich celem jest urozmaicenie programu zajęć i zachęcenie uczniów do rozwijania swoich umiejętności. W konkursie wzięło udział 22 uczniów. W tej chwili czekamy na wyniki, które organizator zobowiązuje się przekazać szkołom 29.01.2016 r.

Koordynatorem obu konkursów była pani Eliza Kozerska.

[widgetkit id=41]