190201 koledy

190201 koledy

Tradycyjnie, w czasie Bożego Narodzenia,  wybrzmiewają w naszej szkole kolędy. Tak było i w tym roku. Uroczystość rozpoczęli uczniowie klasy IIIa, wykonując piosenkę Last Christmas, a uczniowie klasy VIIa, VIa i VIc swoimi utworami wprowadzili nas w piękną zimową atmosferę. I nadszedł czas na prezentacje poszczególnych klas. Przy akompaniamencie różnych instrumentów uczniowie śpiewali nie tylko te tradycyjne kolędy jak: Dzisiaj w Betlejem czy Wśród nocnej ciszy. W repertuarze znalazły się także utwory wykonywane w naszej szkole po raz pierwszy. Klasa VIIb zaprezentowała skoczną pastorałkę Od serca do ucha, a uczniowie kl. IIIa wykonali Maleńką miłość. Cieszymy się, że do wspólnego śpiewu włączyły się dzieci z Przedszkola nr 32, wykonując Nie płacz Jezu. Uroczystość zakończyli uczniowie klas drugich, którzy wyśpiewali Leć kolędo w świat niech Cię niesie wiatr. Na ręce wykonawców i pań M. Itczak, A. Baros i E. Krajewskiej składam podziękowania i czekam na kolejne takie chwile.

[widgetkit id=412]