210531 egzaminy

210531 egzaminy

Egzaminy kończące naukę w szkole podstawowej to czas, na który z pewnością czeka każdy ósmoklasista. Dobry wynik gwarantuje przepustkę do wymarzonej szkoły średniej. I tak we wtorek „zamaskowani” ósmoklasiści w reżimie sanitarnym – jak przystało – zmierzyli się z zadaniami z języka polskiego. Nie było łatwo! Jak przepowiadali poloniści, pojawił się sam wieszcz Adam Mickiewicz. Dla wielu naszych uczniów okazał się niestraszny, ale byli też tacy, którzy w jego towarzystwie nie chcieli spędzić dużo czasu ?

Środa to zmagania matematyczne, których tak bardzo obawiała się młodzież. Tymczasem w opinii większości zadania były łatwiejsze niż na egzaminie próbnym. Należy zatem spodziewać się dobrych wyników. Najprzyjemniejszym, w odczuciu wielu, był czwartek i weryfikacja wiedzy z języka angielskiego.

Mamy nadzieję, że wszyscy nasi ósmoklasiści będą zadowoleni z uzyskanych wyników, które staną się zapowiedzią dalszych sukcesów edukacyjnych. Trzymamy kciuki!

[widgetkit id=534]