181228 wystep

181228 wystep

W poniedziałek 17 grudnia na zaproszenie samorządu uczniowskiego naszą szkołę odwiedzili uczniowie z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 1 w Częstochowie. Świąteczne spotkanie odbyło się pod hasłem „Jesteśmy tacy sami, chociaż się różnimy”. Gościom towarzyszyły trzy wychowawczynie i pani dyrektor Ewa Galle.

Spotkanie uświetnił występ naszych artystów z klas IV-VI oraz anioł z klasy II no i oczywiście niezastąpiony Zespół „Star”. Artyści śpiewali i grali kolędy, zaś goście bardzo chętnie włączali się w śpiewanie i granie, co więcej – każdy z nich dawał Jezuskowi jakiś prezent: kocyk, rękawiczki, jabłuszka, aby nie był głodny i by mu było ciepło. Potem nastąpił uroczysty świąteczny taniec i rozdanie prezentów oraz słodki poczęstunek.

Koordynatorem spotkania była pani Monika Itczak. Pomocą służyły panie Elżbieta Chęcińska, Bożena Kukla, Katarzyna Swodczyk.

[widgetkit id=407]