170218 walenty

170218 walenty

14 lutego –  w Dzień Zakochanych w naszej szkole odbyła się akcja pt. „Poczta Walentynkowa”. Uczniowie, jak i grono pedagogiczne, pisali kartki walentynkowe, które wrzucali do przygotowanego wcześniej pudełka, ustawionego w holu szkoły. Później nasz szkolny listonosz wraz z kupidynem roznosili walentynki. Na przerwach obiadowych szkoła tętniła życiem. Rozbrzmiewała głośna muzyka, płynęły dedykacje zarówno dla zakochanych jak i naszych nauczycieli. Niewątpliwie uczniowie i nauczyciele mogli poczuć atmosferę miłości i sympatii, która przepływała przez całą szkołę, zarówno na przerwach jak i na lekcjach. W tym dniu dominował kolor czerwony, wyjątkowo bowiem uczniowie mogli ubrać się na czerwono lub różowo i przypiąć serduszka. Wszyscy bawili się świetnie.

[widgetkit id=160]