Zapraszamy do udziału w Mistrzostwach Szkoły w Szachach. Celem zawodów jest wyłonienie Mistrza i Mistrzyni Szkoły oraz najlepszej drużyny. Zawody rozegrane zostaną systemem szwajcarskim (kojarzenie komputerowe) na dystansie 5 rund, tempem 10 minut na zawodnika. Przy małej liczbie zawodników (poniżej siedmiu) systemem kołowym (każdy z każdym). Do klasyfikacji drużynowej liczy się suma punktów zdobytych przez dwóch najwyżej sklasyfikowanych zawodników danej klasy. Przy równej liczbie punktów dwóch drużyn o kolejności decyduje wyższe miejsce zawodnika w klasyfikacji indywidualnej.

Zgłoszenie uczestnictwa w zawodach do dnia 15.06.2016 r. do godziny 14.00 poprzez wychowawców klas w sekretariacie szkoły lub pocztą elektroniczną na adres: snarski@poczta.fm.

Czekamy na Was!