Autor: Beata Gradzik

— — — — — — — — — — — —

Dnia 7 kwietnia nasza szkoła wzięła udział w projekcie, którego organizatorami był Urząd Miasta Częstochowy oraz Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Gastronomicznych, Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego i Zespół Szkół Samochodowych.

Celem akcji było udekorowanie ozdobami wielkanocnymi drzewek znajdujących się na Placu Biegańskiego.

W tej wspaniałej uroczystości udział wzięli Wiceprezydent Miasta Częstochowy Ryszard  Stefaniak, Naczelnik Wydziału Edukacji Rafał Piotrowski i ksiądz biskup Andrzej Przybylski.

Młodzież udekorowała drzewko wielkanocne na Placu Biegańskiego ozdobami świątecznymi wykonanymi przez uczniów z klasy 3b i 3a pod kierunkiem wychowawców p. Anny Kołaczyk i p. Marzeny Poterek.

Opiekunkami szkolnej grupy wielkanocnych dekoratorów były s. Beata Gradzik i p. Anna Baros.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.