180712 tenis sukces

180712 tenis sukces

W dniach 11-13 czerwca w Rawie Mazowieckiej odbył się Ogólnopolski Finał Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym, w którym uczennice naszej szkoły: Milena Kluszewska i Karolina Rakowska odniosły niebywały sukces, zajmując szóste miejsce w Polsce.

W drodze do tego sukcesu dziewczęta kolejno wygrywały eliminacje miejskie, następnie rejonowe, w końcu zwyciężyły również w półfinale wojewódzkim. W Mistrzostwach Śląska zajęły drugie miejsce, co dało im kwalifikacje do Mistrzostw Polski. We wcześniejszych eliminacjach drużynę reprezentowała również Klaudia Przygoda.

Jest to największy sukces sportowy w historii naszej szkoły, gratulujemy Milenie i Karolinie oraz trenerowi panu Dariuszowi Szlubowskiemu. Życzymy dalszych osiągnięć i sukcesów sportowych.

[widgetkit id=356]