Autor: Renata Gajda

— — — — — — — — — — — —

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Królowej Jadwigi w Częstochowie serdecznie zaprasza uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych do udziału w Ogólnopolskim konkursie piosenek patriotycznych związanych z wolnością „Wolność zaklęta w piosence” pod honorowym patronatem Prezesa Zarządu Krajowego Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” Dariusza Bonisławskiego oraz Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka, III edycja. Zadaniem uczestników jest wykonanie jednej piosenki nawiązującej do szeroko pojmowanej wolności, w języku polskim, z dowolnym podkładem muzycznym lub a cappella. W konkursie mogą brać udział soliści w dwóch grupach wiekowych – klasy IV – VI, klasy VII – VIII lub grupy wokalne max do 4 osób bez podziału na grupy wiekowe.

Regulamin konkursu poniżej: