191208 wolontariat

191208 wolontariat

Tradycyjnie już Szkolny Klub  Wolontariatu zaanagażował się w przedświąteczną zbiórkę żywności organizowaną przez Banki Żywności.
W piątek, 29 listopada, i sobotę, 30 listopada, uczniowie naszej szkoły rozdawali ulotki, zachęcając klientów  sklepu Biedronka przy ulicy Radomskiej, aby wzięli udział w akcji.

Wolontariusze przyjmowali, segregowali i przygotowywali produkty, by ułatwić obsłudze Banku Żywności ich odbiór i transport. Nasi wolontariusze stanęli na wysokości zadania i poświęcili trochę swojego wolnego czasu, by pomóc potrzebującym. Uśmiech młodych ludzi i słowa zachęty miały zdecydowany wpływ na szczodrość ofiarodawców.

W akcję zaangażowało się 20  członków SKW, aktualnych uczniów naszej szkoły, wspierali ich również  absolwenci, co jest namacalnym dowodem, że pomaganie pozytywnie uzależnia.

Dzielnym Wolontariuszom należą się słowa uznania, dzięki Wam świat staje się bardziej znośny. Szczególne podziękowania składamy Pani Halinie Krzypkowskiej, za wsparcie i motywację. Opiekunkami młodzieży podczas całej akcji były panie Ewa Bogdał i Agnieszka Kula.

[widgetkit id=481]