181212 mikolajki unicef

181212 mikolajki unicef

6 grudnia wspólnymi siłami Szkolnego Klubu Szkół Unicef (opiekunki, panie: Magdalena Kempa i Małgorzata Janiszewska) oraz Szkolnego Koła Caritas (panie: s.Beata Gradzik i Anna Baros) zorganizowano w szkole akcję mikołajkową. Dzięki zaangażowaniu uczennic z klasy VIIb, dziewcząt i chłopców z klasy IIIc, IIIe gimnazjalnych, którzy zadbali o mikołajkowy wystrój i atmosferę, mogliśmy przyjemnie spędzić ten dzień.

Uczniowie klas szóstych, siódmych oraz ósmych zadbali o słodkości w naszej kawiarence. Spisali się na medal, dzięki czemu każda przerwa śródlekcyjna przebiegała w mikołajkowo-słodkiej atmosferze. Do pomocy zaangażowało się pięciu „Świetnych Mikołajów”, umilając nam wspólnie spędzony czas. Nasz Klub Unicef włączył się jednocześnie w obchody świętowania Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka.

Bawiąc się, podejmując wyzwania możemy pomagać dzieciom! Dzięki nam Unicef będzie mógł dostarczyć dzieciom żywność, leki, posłać je do szkoły i dać schronienie.

Wszystkim zaangażowanym ogromnie dziękujemy!

[widgetkit id=399]