210610 dzien dziecka

210610 dzien dziecka

Hurra! Pierwszy czerwca – nie ma lekcji w szkole, jest święto wszystkich dzieci!

Czy warto iść w ten dzień do szkoły? Warto! Uczniowie, którzy zdecydowali się na obecność w tym dniu nie żałowali. Pomysłów na spędzenie czasu wolnego wśród rówieśników z klasy było wiele, a spontanicznie wciąż powstawały nowe propozycje. Można było wspólnie składać i programować roboty, wziąć udział w turnieju piłki nożnej albo skorzystać z innej formy aktywności na świeżym powietrzu. Dla tych, którzy wolą bardziej stacjonarny sposób integracji i zabawy, dobrym rozwiązaniem okazały się  gry planszowe, piknik z przyjaciółmi, spacery.

Wszystkie aktywności podejmowane były zgodne z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Uczniowie i nauczyciele miło spędzili czas, integrując się, co jest szczególnie ważne teraz, gdy za nami długie miesiące nauki zdalnej.

[widgetkit id=536]