191104 lego

191104 lego

Hej, kolego! Podziel się LEGO. To hasło akcji przeprowadzonej przez Szkolny Klub Wolontariatu w ubiegłym tygodniu. W ramach akcji wolontariusze przygotowali plakaty zachęcające innych uczniów do podzielenia się swoimi zabawkami, a następnie na specjalnie przygotowanym stoisku odbierali przyniesione przez dzieci klocki. Akcja miała na celu zachęcenie do bezinteresownego dzielenia się tym, co posiadamy. Jak zwykle w naszych akcjach nie liczyła się ilość, ale zaangażowanie, pamięć i  chęć niesienia pomocy.

Efekt jest zadowalający!

Uzbieraliśmy dwa duże pudełka klocków, które  podzielone tematycznie trafiły do sali reawlidacyjnej.

Dziękujemy Wszytkim, którzy wsparli naszą akcję. Z przyjemnością informujemy, że klocki służą już naszym uczniom, rozwijają kreatywność i wyobraźnię przestrzenną, a przede są symbolem, że jeden dołożony element jest cząstką czegoś dużego i ważnego.

Kolejne akcje już wkrótce. Wierzymy, że Wielu uczniów zaangażuje się podobnie jak teraz.

Opiekunowie SKW – Agnieszka Kula, Ewa Bogdał.

[widgetkit id=473]