170602 wycieczka

170602 wycieczka

W czwartek 25 maja klasy IVA i IVB o godzinie 7.30 wyjechały wraz ze swoimi wychowawcami na wspólną wycieczkę do Wrocławia. Po około trzech godzinach jazdy „wesołym autokarem” dotarły na miejsce. Program wycieczki był ciekawy i wymagał od uczniów dobrej kondycji. Zwiedzaliśmy zoo, Afrykanarium, ogród botaniczny i piękny, cieszący oczy o tej porze roku kolorami kwiatów - ogród japoński. Następnie, zauroczeni pięknymi kwiatami, udaliśmy się na Starówkę, gdzie pan przewodnik opowiadał nam ciekawostki o zabytkach i nie tylko. Jak to na każdej wycieczce bywa, zakupiliśmy pamiątki i zmęczeni udaliśmy się na zasłużony wypoczynek do autokaru, który zawiózł nas na jeszcze bardziej zasłużony obiadek. Najedzeni do syta udaliśmy się w drogę powrotną do domu. Zmęczeni, zadowoleni i umówieni już na następny rok wróciliśmy do szkoły, gdzie czekali na nas kochani rodzice. Było super!
Opiekę sprawowali wychowawcy klas, panie Monika Itczak i Dorota Szlubowska oraz pani Katarzyna Swodczyk..

[widgetkit id=203]