190413 egzamin podst

Autor: Iwona Nędzyńska-Mól

— — — — — — — — — — — — — — —

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie i Nauczyciele,

Z wielką radością i dumą pragnę poinformować, że wyniki tegorocznych egzaminów ósmoklasisty potwierdziły doskonałe przygotowanie naszych uczniów. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 29 im. Królowej Jadwigi w Częstochowie osiągnęli najwyższe wyniki spośród częstochowskich szkół prowadzonych przez gminę, zarówno z matematyki, jak i z języka angielskiego.

Wyniki naszych uczniów prezentują się następująco:

Język polski: 70,43%drugie miejsce w Częstochowie,
Matematyka: 70,14%pierwsze miejsce w Częstochowie,
Język angielski: 84,86%pierwsze miejsce w Częstochowie.

To ogromne osiągnięcie, które jest rezultatem wspólnej pracy uczniów, nauczycieli oraz wsparcia ze strony rodziców. Średnie wyniki uczniów naszej szkoły znacznie przewyższają średnie wyniki województwa śląskiego.

Serdecznie gratuluję wszystkim ósmoklasistom. Wasz sukces to efekt ciężkiej pracy, determinacji i zaangażowania. Dziękuję również naszym nauczycielom za ich nieustanną troskę, profesjonalizm i oddanie w procesie edukacyjnym. Wasze wsparcie i inspiracja były kluczowe dla osiągnięcia tak wspaniałych rezultatów.

Drodzy Rodzice, dziękuję za Waszą nieocenioną rolę w edukacji Waszych dzieci. Wasza współpraca i wsparcie są nieodzownymi elementami sukcesu naszych uczniów.

Jestem przekonana, że te wyniki są zapowiedzią dalszych sukcesów naszych uczniów na ich ścieżce edukacyjnej. Życzę wszystkim ósmoklasistom powodzenia w dalszej nauce i realizacji swoich marzeń.