Autor: Rafał Nenart

W grupie starszej zajęliśmy IV miejsce wśród chłopców, będąc o krok czyli jeden mały pkt. od trzeciego miejsca, natomiast dziewczęta uplasowały się na miejscu VI. Godnie reprezentowali nas wśród chłopców: Filip Miodek 7B, Daniel Erdman 7B, Kacper Cieślar 7B oraz wśród dziewcząt : Antonina Rozpondek 7B Kaja Erdman 7B Olga Iskra 8B. 

W kategorii młodszej klas 4-6 zgłosiło się nieco mniej drużyn ale nie umniejsza to sukcesu jakim było zdobycie Mistrzostwa Częstochowy Dzieci w Badmintonie Dziewcząt oraz zwycięstwa w zawodach rejonowych - 1/4 Mistrzostw Wojewódzkich Dzieci w Badmintonie Dziewcząt. Reprezentowali nas : Natalia Dobosz 5B , Alicja Erdman 5B , Zofia Soboniak 5B.  W grupie młodszej chłopców zanotowaliśmy równie świetne wyniki, co dziewczęta, zdobywając dwa vice-mistrzostwa zarówno w Mistrzostwach Częstochowy jak i Rejonowych w Badmintonie Dzieci Chłopców, gdzie reprezentowali nas : Miłosz Świerczewski 5A, Leon Dućka 5A, Marcel Jabłoński 5b, Emil Majcherczyk 5 B.