Dnia 19.03.2016r. uczennica klasy III C - Julia Wolbiś wzięła udział w VI Konkursie Piosenki „Marcowe Nutki” zorganizowanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Północ” w Częstochowie. Uczestnikami konkursu byli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Julia zajęła drugie miejsce w kategorii I – soliści klas od I do III szkół podstawowych. Uczennicę przygotowała pani Maria Izabela Gadnicka – nauczyciel prowadzący Koło „Młodzi Artyści” dla uczniów klas młodszych.

Serdecznie gratulujemy sukcesu! A co mówi Julia o sobie? - „W przyszłości chcę być lekarzem. Muzyka to moja pasja. Obecnie uczę się grać na wiolonczeli. Moim marzeniem jest zagrać kiedyś w filharmonii”. Julio, życzymy Ci spełnienia tych marzeń!