180701 wolontariat

180701 wolontariat

Zaangażowanie się w działalność Szkolnego Klubu Wolontariatu to bezinteresowna pomoc, ciekawe zagospodarowanie wolnego i dobra zabawa. Trzeba wykazać się odrobiną dobrej woli, gotowością do poświęcenia czasu, cierpliwością i kreatywnością. W zamian... można w doborowym towarzystwie zbierać żywność dla potrzebujących, zgromadzić i zapakować mnóstwo prezentów – Szlachetna Paczka, udawać starsze rodzeństwo w świetlicy szkolnej i  bez żenady wrócić do ulubionych zabaw, można lepić sliymy... Aby zostać szkolnym wolontariuszem, trzeba mieć skończone 13 lat i wiedzieć, że chce się bezinteresownie pomagać innym. Nasi wolontariusze o swojej działalności mówią: „Wolontariat jest świetny, bo dobrze się razem bawimy, a w dodatku okazuje się,  że pomagamy innym”.

[widgetkit id=352]