170213 kulig

170213 kulig

W dniu 8 lutego klasy IIb, IId, IIIa i IIIb uczestniczyły we wspaniałej wycieczce do Wisły, Istebnej i Koniakowa. Na wycieczce dzieci brały udział w imprezie plenerowej połączonej z kuligiem. W Istebnej zwiedziły kurną chatę Kawuloka, w Koniakowie zaczarowaną zagrodę owieczek i kóz, a w Wiśle skocznię narciarską imienia Adama Małysza. Następnie wszyscy uczestnicy wyruszyli na pełen wrażeń konny kulig poprzez lasy i dolinkę Czarnej Wisełki.

W góralskiej kolibie ,,U Zosieńki” czekały na nich pajda chleba ze smalcem, oscypki, góralska kiełbaska i pyszna, miętowa, rozgrzewająca herbata. Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, niepowtarzalne walory krajobrazowe Beskidów, wyjątkowa atmosfera w kolibie i doskonała zabawa to wielka przygoda i wspaniałe wrażenia, które na zawsze pozostaną w pamięci naszych uczniów. Nad organizacją, bezpieczeństwem i doskonałą zabawą jak zwykle czuwały nasze niestrudzone wychowawczynie panie: Bożena Jędryszczak – Charuba, Sylwia Jura, Bogusława Skubała i Dorota Wójcik oraz Barbara Trajdos.

[widgetkit id=159]